Author: g***1
Date:
Review: much satisfied with the product which was shown in the shein app . very good to use. and safe for sure
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 167.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Gold |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Điện áp | 3.7 V |
| Chiều dài | 5 cm |
| Chiều rộng | 3 cm |
| Chiều cao | 15.5 cm |
| SKU | sb2408016446208878 |
Author: g***1
Date:
Review: much satisfied with the product which was shown in the shein app . very good to use. and safe for sure
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***7
Date:
Review: The material is of good quality and beautiful and neat
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***0
Date:
Review: حلو كثير ونفس الصورة اللهم صل وسلم وبارك على سيدنا محمد
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: F***e
Date:
Review: It’s good plz I recommend
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm